Šachta pro zahradní hadici Pipe Cube

Kód: 1845-6496
Sleva
Značka: Gutta
3 732 Kč –25 %
Šachta pro zahradní hadici Pipe Cube www.best4house.cz
3 732 Kč –25 % 2 799 Kč 2 799 Kč / 1 ks
Dočasně vyprodáno
Varianta

Šachta pro zahradní hadici Pipe Cube je praktická a velice účelná šachta pro jednoduché uložení a provoz zahradní hadice. Balení obsahuje: šachtu PIPE CUBE, poklop s madlem, vodovodní kohout, zahradní hadici o délce 11 m. Rozměr: 400 x 400 x 360 mm. Barva: zelená.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šachta pro zahradní hadici Pipe Cube je praktická a velice účelná šachta pro jednoduché uložení a provoz zahradní hadice. Balení obsahuje: šachtu PIPE CUBE, poklop s madlem, vodovodní kohout, zahradní hadici o délce 11 m. Odpadá Vám nepříjemná manipulace s neustálým nošením, připojováním, odpojováním, odnášením a uklízením hadice, díky možnosti uložení zahradní hadice přímo v samotné šachtě. Další výhodou šachty Pipe Cube je, že zahradní hadici můžete nechat stále napojenou na vodovodní přípojku i po uschování do zahradní šachty.

Šachtu můžete jednoduše zabudovat do terénu na zahradě.  Balení obsahuje vodovodní kohout, kterým snadno napojíte hadici na vodovodní přípojku, díky tomu můžete ovládat tlak vody v hadici přímo na zahradě.

Díky zelené barvě dokonale splyne s trávníkem a nezabere téměř žádné místo. Rozměr šachty je 400 x 400 mm a pro jednoduché otevření má zabudované výklopné madlo. Šachta má hloubku 360 mm a na dně šachty jsou čtyři otvory, ty slouží k odvodu vody z případného průniku vody do šachty při zalévání, dešti a vypouštění vody z potrubí před zimou.

Vše je v zelené barvě, tělo šachty je z vysokohustotního polyetylenu PE-HD, poklop s madlem z polypropylenu. Materiál teda zaručuje vysokou mechanickou odolnost a odolnost vůči UV záření a mrazu. Uvnitř šachty jsou v rozích trny, které vymezují prostor pro uskladnění hadice.

  • Vysoká mechanická odolnost a odolnost vůči UV záření a mrazu
  • Balení obsahuje: šachtu PIPE CUBE, poklop s madlem, vodovodní kohout, zahradní hadici o délce 11 m
  • Snadná manipulace

Foto: Šachta pro zahradní hadici Pipe Cube

Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní šachty a příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Gutta
Materiál: polyetylen PE-HD + polypropylen
Rozměr: 400 x 400 x 360 mm
Váha: 8 kg / ks
Barva: zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: