Trapézový plech Guttatop T-6

Kód: 1824-15999
Záruka 10 let Doporučujeme
1 944 Kč 810 Kč / 1 m2
Dočasně vyprodáno
Varianta

Trapézový ocelový plech s reliéfním povrchem. Bezúdržbová varianta palubek. Oboustranně pozinkovaný plech 275 gramů/m2 o síle 0,4 mm. Imitace antického dubu. Lesklý organický povlak. Rozměr 2000 x 1200 mm. Tloušťka laku 15 µm. Výška vlny 5 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trapézový ocelový plech o síle 0,4 mm s reliéfním povrchem a oboustranně antikorozní povrchovou úpravou s lesklým organickým povlakem o tloušťce laku 15 µm s imitací antického dubu.  Doporučujeme ho jako bezúdržbovou variantu dřevěných palubek imitující dřevo, obložení štítů na domech, podbití přesahů střechy, opláštění zahradních staveb, pergol, přístřešku pro auto, plná plotová pole, také je vhodný i pro plné vjezdové brány. Kvalitní lesky ochranný povlak o tloušťce laku 15 µm s imitací antického dubu je zárukou trvanlivosti a barvostálosti. Tento povlak nejenže chrání, ale má i efektní reliéfní úpravu, která 3D efektem podtrhuje realistický vzhled. Antikorozní povrch, zajistí odolnost vůči počasí, korozi a především dlouhodobou bezúdržbovost. Plech je  pozinkovaný z obou stran 275 gramy zinku na m2 a zaručuje teda dlouhou odolnost proti korozi. Hlavní předností trapézového plechu je dlouholetá barvostálost, díky tomu ušetříte na opakovaném natírání plotu. Dřevěný dekor obsahuje trapézový plech pouze z pohledové strany, zadní strana je opatřena stříbrnou barvou.

Snadná údržba šetří váš čas i peníze, plechový trapézový plech není třeba natírat. Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý kutil, instalace se provádí na rošt ze dřeva i kovových profilů pomocí samořezných vrutů v barvě plechu. Designovým trapézovým plechem zajistíte soukromí na vaši zahradě  a tak vytvoříte oázu klidu, kde si užijete naplno venkovní posezení s rodinou a přáteli.  Pro trapézové plechy T-6 doporučujeme používat vruty o délce 35 mm a 7ks/m2.

Schéma: Guttatop trapéz T06

 

  • Moderní, bezúdržbový a stálobarevný
  • Vyrobený vysoce kvalitního z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,5 mm s antikorozním povrchem v dekoru dřeva
  • Odolává všem rozmarům počasí - dešti, sněhu, mrazu i UV záření
  • Snadná údržba i instalace
  • Finančně výhodné řešení díky barvostálosti materiálu

 

Foto: Guttatop trapéz T06

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plotovky
Záruka: 10 let
Vyrobeno: Německo
Barva: antický dub
Materiál: ocelový plech o tl. 0,4 mm, oboustranně zinkovaný 275 gramů/m2
Povrchová úprava: oboustranný organický povlak - líc v dekoru dřeva 35 µm, rub šedá 15 µm
Délka šablony: 2000 mm
Šířka šablony celková: 1225 mm
Šířka šablony efektivní (krycí): 1200 mm
Výška vlny: 5 mm
Váha: cca 4 kg/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: