Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech od 21.6. do 1.7. 2024 nebude v provozu naše infolinka. Veškeré objednávky budou zpracovány bez omezení. V případě nutnosti nás kontaktujte emailem na info@best4house.cz. Děkujeme za pochopení. Váš tým Best4house

Asfaltový pás Guttabit Glass 35

Kód: 1748-6097
2 240 Kč –25 %
Asfaltový pás Guttabit Glass 35 www.best4house.cz
2 240 Kč –25 % 1 680 Kč 168 Kč / 1 m2
Skladem (>5 ks)
Varianta

Hydroizolační asfaltový pás -  lepenka IPA z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelných vláken. Povrchová úprava jemnozrnným minerálním posypem. Samostatná lepenka určená jako hydroizolační povlaková krytina do podzemních částí budov. Tloušťka: 3,5 mm. Rozměr: 10 m x 1 m. Barva: černá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydroizolační asfaltový pás -  lepenka IPA z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skelných vláken. Povrchová úprava jemnozrnným minerálním posypem. Spodní strana opatřena PE fólií. Samostatná lepenka určená jako hydroizolační povlaková krytina do podzemních částí budov. Vhodná jako asfaltový pás do hydroizolačních souvrství podzemních částí budov proti zemní vlhkosti, tlakové vodě i proti stékající vodě. Doporučujeme izolační systém navrhnout zpravidla jako dvouvrstvý nebo třívrstvý. V kombinaci s pásy o velké pevnosti v tahu, nebo jako izolace vůči gravitační vodě a spodní stavby proti zemní vlhkosti. V hydroizolačních souvrstvích plochých střech doporučujeme jako podkladní vrstvu či mezivrstvu s velkou pevností. Vhodný pro doplňkové hydroizolace v konstrukcích budov, nebo jako podklad pod skládané krytiny, šindele a klempířské výrobky, jako separační vrstva a pojistné izolace šikmých střech s prodlouženou živostností. Pásy se instalují natavováním nebo mechanickým kotvením na vhodný podklad. Nutné ho skladovat mimo sluneční záření, chránit ho před povětrnostními vlivy  a jinými zdroji tepla, aby nezpůsobili u asfaltového pásu deformaci

Při objednávce menší než jedna paleta jsou role doručovaný v leže a může tak dojít k lehké deformaci, táto deformace nemá vliv na funkci.

  • Odolný proti mechanickému poškození
  • Určen do podzemních částí budov
  • Vhodný vůči zemní vlhkosti
  • Hydroizolace
  • Minimální propustnost pro vodní páry
  • Oxidovaný asfalt, ohebnost za nízkých teplot +5°C
  • Jednoduchá opravitelnost při poškození

Instalace:

Zpracování lepením nebo natavováním na vhodný podklad. V případě lepení je nutné použít speciální lepidlo. Minimální teplota ovzduší i vlastního pásu při zpracování je +5 °C. Velikost spojů (přesahů) v podélném směru je min. 100 mm, v příčném 150 (min. 120) mm.

Tabulka: Asfaltové pásy Guttabit  - porovnání

Doplňkové parametry

Kategorie: Podkladní pásy
Záruka: 24 měsíců
Materiál: oxidovaný asfalt
Barva: černá
Délka: 10 m
Šířka: 1 m
Tloušťka: 3,5 mm
Obsah balení: 10 m2
Váha: 4,5 kg / m2
Váha jedné role: 49 kg
Počet rolí na paletě: 20 ks
Způsob montáže: natavení pomocí plamene, hořáku
Pás lze zpracovávat od teploty: +5 °C
Typ asfaltového hydroizolačního pásu: separační vrstva, provizorní krytina
Tahová síla, podélně: 1400 N +/- 400 N / 5 cm
Typ nosné vložky: skleněná tkanina 200 g/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: