Automatický otvírač střešního okna

Kód: 968-3595
1 062 Kč 1 062 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Automatický otvírač/zavírač střešních oken na skleníku. Díky němu můžete automaticky regulovat teplotu uvnitř skleníku a nahradit tak manuální otevírání či zavírání oken. Zároveň tak zabráníte i případnému prohřátí nebo naopak podchlazení rostlin ve skleníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický otvírač/zavírač střešních oken na skleníku. Díky němu můžete automaticky regulovat teplotu uvnitř skleníku a nahradit tak manuální otevírání či zavírání oken. Zároveň tak zabráníte i případnému prohřátí nebo naopak podchlazení rostlin ve skleníku. Je to vlastně píst s pákou, kde píst funguje na bázi tepelné roztažnosti. Se zvyšující se teplotou ve skleníku píst posunuje pákou čím dochází k otvírání okna. Otvírání můžete seřídit v rozmezí od 16°C do 25°C. Univerzální automatický otvírač Gardentec je kompatibilní pro všechny typy polykarbonátových skleníků v naší nabídce značek Volya a Gardentec. Také je vhodný pro okna polykarbonátových skleníků Simplex a Herbus a také pro boční vchodová okna polykarbonátových skleníků Volya Econom a Dvushka.

Otvírač je vhodný pro skleníková větrací okna vážící do 7 kg.

Obrázek: Automatický otvírač střešního okna

  • Automatický otvírač/zavírač střešních oken
  • Regulace teploty ve skleníku
  • Otvírání můžete seřídit v rozmezí od 16°C do 25°C

V zimním období je nutné válec automatického otvírače s pístem demontovat, protože písty neodolávají dlouhodobému mrazu. Uskladněte je na suchém místě při minimální teplotě 5°C. Před opakovanou montáží je nutné pístní tyč promazat vazelínou, tak aby se hladce pohybovala v pístním válci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gutta příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Gutta, Volya LLC
Materiál: kov
Rozměry: 380 x 95 x 50 mm
Množství ks v balení: 1 ks
Hmotnost: 440 g / ks
Barva: stříbrná
Nosnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: