Geotextilie Hobby

Kód: 834-3110
Sleva
Značka: Gutta
631 Kč –19 %
Geotextilie Hobby www.best4house.cz
631 Kč –19 % 505 Kč 25,25 Kč / 1 m2
Skladem (>5 ks)
Varianta

Geotextilie z netkaného syntetického materiálu ze 100% polyesteru o gramáži od 150 g/m2. Vhodná jako nezbytná separační, ochranná, nebo filtrační vrstva pro nejrůznější typy stavebních konstrukcí. Prodej po celých rolích o rozměru 1 x 20 m. V balení: 20 m2. Barva: bílá. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Geotextilie z netkaného syntetického materiálu ze 100% polyesteruGeotextilie je vhodná jako nezbytná separační, ochranná, nebo filtrační vrstva pro nejrůznější typy stavebních konstrukcí. Geotextilie Guttatex Hobby má filtrační funkci, ta zajišťuje dlouhodobé proudění vody ve směru kolmém na geosyntetikum a brání pohybu pevných částic ve směru proudící vody. 

Geotextilie prodlužují životnost drenážního systému, tím že propustí velké množství vody z podloží, přičemž účinně brání pohybu částeček zeminy, které by mohly znehodnotit horní vrstvy jako je ucpání zemního drénu, vodorovného drénu...  Zadržuje větší částice zeminy, které pak podporují jemnější menší částice. V systému, kde si zemina může vytvořit vlastní přírodní filtr, může voda prostupovat geotextilií s minimální tendencí k ucpávání pórů. 

Některé stavby jsou citlivé na porušení, zde geotextilie splňuje ochrannou funkci, která chrání funkci chráněného materiálu při ukládání druhého, jako je ochrana izolace před porušením přisypávanou zeminou. Geotextilie jsou často využívány při zhotovování podkladních vrstev - vodní režim komunikací, při kultivaci znečištěných vodních toků nebo půdních rekultivačních programech. Geotextilie také podporuje vznik stabilního a přírodního filtru v samotné zemině. Vyztužené geotextílie poskytují přenášení tahového napětí, obstarávají zvýšenou stabilitu stavebních děl na neúnosném podloží.

  • Vysoce kvalitní provedení geotextilie 
  • Univerzální použití
  • Schopnost přizpůsobení na jednotlivé druhy podloží
  • Filtrace vody
  • Izolace jednotlivých vrstev

 

Foto: Geotextilie Hobby

Doplňkové parametry

Kategorie: Geotextilie
Záruka: 24 měsíců
Materiál: netkaný syntetický materiál ze 100% polyesteru
Rozměr: 1 x 20 m
V balení: 20 m2
Baleno: 1 role
Váha: 3 kg
Měrná hmotnost: 150 g/m2
Objem: 5 l
Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: