Parotěsná folie Guttafol DB Blau

Kód: 2796-13472
Sleva
Značka: Gutta
1 571 Kč –10 %
Parotěsná folie Guttafol DB Blau www.best4house.cz
1 571 Kč –10 % 1 413 Kč 14,13 Kč / 1 m2
Skladem (>5 ks)
Varianta

Guttafol DB Blau je vysoce kvalitní parotěsná folie o plošné hmotnosti 190 g/m2. Díky velkým rozměrům se snižuje počet lepených spojů kudy může pronikat vlhkost. Rozměr folie je 4 x 25 m. Barva modrá transparentní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Folie Guttafol DB Blau je vysoce kvalitní parotěsná fólie vhodná na použití do podlah, stěn i stropů. Díky velkým rozměrům ubývá počet lepených spojů, kterými může pronikat vlhkost. Folie je částečně transparentní a díky tomu je její montáž snazší.

  • Méně lepených spojů díky velkým rozměrům
  • Pevnost a odolnost
  • Transparentnost folie = snazší montáž

MONTÁŽ

Parotěsné zábrany jsou určeny pro použití pouze v interiéru. Umisťují se mezi tepelnou izolaci a vnitřní obklad místnosti. Pokládají se horizontálně nebo i vertikálně na vnitřní stranu krokví, či jinou nosnou konstrukci střechy těsně k aplikované tepelné izolaci. Fólie je možno pokládat k tepelné izolaci oběma stranami. Připevňují se buď sponami mechanické sešívačky, anebo popřípadě pozinkovanými nebo hliníkovými hřeby. Každý průnik hřebu je nutno utěsnit. Je třeba dbát na pečlivé slepení jednotlivých pásů parotěsných fólií pomocí vhodné lepící pásky a vyloučit v nich jakékoliv otvory. Ty je potřeba dotěsnit pomocí vhodných komprimačních pásek ke všem konstrukcím (okna, zdi a tak dále). Parotěsnost zábrany nesmí být narušena ani rozvody elektřiny a vody. Fólie nesmí být dlouhodobě vystaveny UV záření a povětrnostním vlivům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parotěsné fólie
Záruka: 24 měsíců
Materiál: polyethylen
Rozměry: 4 x 25 m
Propustnost vodních par (g/m/24h): 0,21
Požární odolnost: B2
Barva: modrá transparentní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: