Marlon montážní sada pro profil vlna 76/18 vrut, rozpěrka, podložka (10 ks)

Kód: PK163
Značka: Brett Martin
118,58 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta

Montážní sada pro instalaci polykarbonátových vlnitých desek Marlon pro profil vlna 76/18. Balení obsahuje 10 x vrut do dřeva 4 x 50 mm půlkulatá hlava kříž, 10 x vlnitá distanční podložka 76/18 a 10 x PVC ochranná podložka s čepičkou. Cena za sadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montážní sada pro instalaci polykarbonátových vlnitých desek Marlon pro profil vlna 76/18. Balení obsahuje 10 x vrut do dřeva 4 x 50 mm půlkulatá hlava kříž, 10 x vlnitá distanční podložka 76/18 a 10 x PVC ochranná podložka s čepičkou. Montážní detaily naleznete v přiloženém soboru pod ikonou Související soubory. Doporučujeme desky Marlon instalovat výhradně pomocí originálních montážních doplňků a dle montážního návodu. Předejdete tak možným problémům s montáží i s životností desek.

Distanční podložka určená na vymezení prostoru při upevňování vlnité prosvětlovací krytiny. Distanční podložka se používá pro přesnější usazení střešních vlnitých desek i roly typu vlna. PVC ochranná podložka s čepičkou vyrobená z průhledného PVC s vysokým UV stabilizátorem. 

Kompatibilní s polykarbonátovými vlnitými deskami Marlon.

  • Montážní sada pro instalaci polykarbonátových vlnitých desek Marlon

Foto: Marlon montážní sada pro profil VL 76/18 vrut, rozpěrka, podložka (10 ks)

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro vlnité desky
Záruka: 2 roky
Profil: vlna 76/18
V balení: 10 ks
Vyrobeno: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: