Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech od 21.6. do 1.7. 2024 nebude v provozu naše infolinka. Veškeré objednávky budou zpracovány bez omezení. V případě nutnosti nás kontaktujte emailem na info@best4house.cz. Děkujeme za pochopení. Váš tým Best4house

Marlon šroub do železa 4,8 x 50 mm půlkulatá hlava kříž

Kód: PK735
5,17 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta

Střešní vrut s půlkulatou hlavou slouží k přichycení trapézových nebo vlnitých desek do kovové konstrukce. Pozinkovaná vrstva chrání proti korozi. Barva: stříbrna. Rozměr: 4,8 x 50 mm. Cena za 1 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní vrut s půlkulatou hlavou slouží k přichycení trapézových nebo vlnitých desek do kovové konstrukce. Pozinkovaná vrstva chrání proti korozi. Barva: stříbrna. Rozměr: 4,8 x 50 mm. Ke šroubu je nutné dokoupit podložku s gumou 7/19 nebo 6,3/25, dle toho jaké desky instalujete. Montážní detaily naleznete v přiloženém soboru pod ikonou Související soubory s názvem Předepsané montážní detaily kotvení desek: šrouby a vruty. Doporučujeme desky Marlon instalovat výhradně pomocí originálních montážních doplňků a dle montážního návodu. Předejdete tak možným problémům s montáží i s životností desek. Cena je za 1 ks.

Kompatibilní s komůrkovými deskami Marlon.

  • K přichycení do kovové konstrukce

Schéma: Marlon šroub do železa 4,8 x 50 mm půlkulatá hlava kříž

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro vlnité desky
Záruka: 2 roky
Rozměr: 4,8 x 50 mm
Typ: půlkulatá hlava kříž
Určeno: do železa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: