Aluline H profil

Kód: 1598-5622
487 Kč 487 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Hliníkový spojovací profil určený k propojení plných desek. Eloxovaná povrchová úprava hliníku, barva stříbrná, délka 2 m, pro desky s tloušťkou od 2 do 6 mm nebo 10 mm. Samostatně nelze zakoupit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníková lišta má eloxovanou úpravu, eloxování neboli anodizace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Pro připevnění desek do 6 mm doporučujeme použít gumové profilové těsnění Aluline gumové těsnění, určeno pro dokonalé zasazení a utěsnění plexiskla. Aluline H Profil lze krátit pilou na kov dle potřeby. Hliníkové profily doporučujeme spojovat stabilními rohovými spojkami z PVC. Do drážek hliníkového profilu nasadíte plexiskla s tloušťkou od 2 do 6 mm nebo 10 mm. Pro utěsnění spojů u desek do 6 mm se využívá trvale elastická profilová těsnění TPE- Thermoplastic Polymer. Toto těsnění je často využíváno i pro profesionální výrobu oken. Těsněním jsou desky spolehlivě a trvale chráněny proti pronikání vlhkosti, prachu, hmyzu a přenosu hluku. Hliníkový spojovací profil je vodný pro libovolný styl stavby nebo zařízení. Profil je ideální pro desky z plastu, kovu, dřeva, děrovaného plechu nebo skla.

  • Pro spojovaní desek
  • Odolná vůči povětrnostním vlivům
  • Elexovaná ochrana povrchu

Objednávky obsahující lišty delší než 3 m mohou být dodány pouze s odpovídajícími deskami.

Kvůli současnému nedostatku hliníku je možné tento produkt zakoupit pouze jako příslušenství k současně zakoupeným polykarbonátovým deskám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro plexisklo
Záruka: 24 měsíců
Materiál: hliník + eloxovaná povrchová úprava
Rozměr: 2000 mm
Barva: elox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: