Aluline rohový profil

Kód: 1601-5625
456 Kč 456 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Rohový hliníkový spojovací profil určený pro orámování plných desek. Eloxovaná povrchová úprava hliníku, barva stříbrná, délka 2 000 mm, pro desky s tloušťkou od 2 do 6 mm nebo 10 mm. Samostatně nelze zakoupit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojovací hliníková lišta určená pro orámování plných desek.

Hliníková rohová lišta má eloxovanou úpravu, eloxování neboli anodizace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Pro připevnění desek do 6 mm doporučujeme použít gumové profilové těsnění Aluline gumové těsnění, určeno pro dokonalé zasazení a utěsnění plexiskla. Rohový Aluline Profil lze krátit pilou na kov dle potřeby. Hliníkové profily doporučujeme spojovat stabilními rohovými spojkami z PVC. Do drážek hliníkového profilu nasadíte plexiskla s tloušťkou od 2 do 6 mm nebo 10 mm. Pro utěsnění spojů u desek do 6 mm se využívá trvale elastická profilová těsnění TPE- Thermoplastic Polymer. Toto těsnění je často využíváno i pro profesionální výrobu oken. Těsnění  desky je spolehlivé a trvale chrání proti pronikání vlhkosti, prachu, hmyzu a přenosu hluku. Rohový hliníkový spojovací profil je vodný pro libovolný styl stavby nebo zařízení. Profil je ideální pro desky z plastů, kovu, dřeva, děrovaného plechu nebo skla.

  • Pro orámování desek
  • Odolná vůči povětrnostním vlivům
  • Elexovaná ochrana povrchu

Kvůli současnému nedostatku hliníku je možné tento produkt zakoupit pouze jako příslušenství k současně zakoupeným polykarbonátovým deskám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro plexisklo
Záruka: 24 měsíců
Materiál: hliník + eloxovaná povrchová úprava
Rozměr: 2000 mm
Barva: elox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: