Automatický otvírač střešního okna ACD

Kód: 2749-13091
2 860 Kč 2 860 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Automatický otvírač/zavírač střešních oken na skleníku. Díky němu můžete automaticky regulovat teplotu uvnitř skleníku a nahradit tak manuální otevírání či zavírání oken. Zároveň tak zabráníte i případnému prohřátí nebo naopak podchlazení rostlin ve skleníku. Kompatibilní pro skleníky Piccolo a Miccolo od firmy ACD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický otvírač/zavírač střešních oken na skleníku. Díky němu můžete automaticky regulovat teplotu uvnitř skleníku a nahradit tak manuální otevírání či zavírání oken. Zároveň tak zabráníte i případnému prohřátí nebo naopak podchlazení rostlin ve skleníku. Je to vlastně píst s pákou, kde píst funguje na bázi tepelné roztažnosti. Se zvyšující se teplotou ve skleníku píst posunuje pákou čím dochází k otvírání okna. Otvírání můžete seřídit v rozmezí od 16°C do 25°C. Kompatibilní pro skleníky Piccolo a Miccolo od firmy ACD.

Obrázek: Automatický otvírač střešního okna ACD

  • Automatický otvírač/zavírač střešních oken
  • Regulace teploty ve skleníku
  • Otvírání můžete seřídit v rozmezí od 16°C do 25°C

V zimním období doporučujeme válec automatického otvírače s pístem demontovat, protože písty neodolávají dlouhodobému mrazu. Uskladněte je na suchém místě při minimální teplotě 5°C. Před opakovanou montáží je nutné pístní tyč promazat vazelínou, tak aby se hladce pohybovala v pístním válci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro skleníky
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACD Belgium
Vyrobeno: Belgicko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: