Dřevěný domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 2,8 m

Kód: LG1768
TOP Doprava zdarma
Značka: KARIBU
40 425 Kč
Na objednávku
Varianta
Můžeme doručit do:
5.8.2024

Dřevěný zahradní domek, nejvyšší kvality, s pultovou střechou, s tloušťkou stěny 19 mm, vyrobený v Německu. Vnější rozměry: š 4,97 / 2,42 x d 2,17 m. Vnější plocha domku: 11,33 m2. Dvoukřídlé dveře na pantech. 3x okno v každém dveřním křídle. Uzamykatelný. Barva: Přírodní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný zahradní domek nejvyšší kvality, s precizním zpracováním, s klasickou pultovou střechou se sklonem 3o a dvoukřídlými dveřmi a třemi okny v každém křídle. Prosklení oken z plastového skla - plexiskla. Zahradní domek KARIBU je vyrobený v Německu renomovanou společností Karibu Holztechnik v závodech Klosterfelde - Brandenburg nebo Brémy. Dřevěný domek se snoubí s nejlepší funkčností a jedinečným designem. Vyznačuje se vysokou úrovní dílenského zpracování. Dřevěné profily o tloušťce 19 mm jsou perfektně vyfrézované ze severského smrku. Zahradní domky mohou sloužit jak pro rekreaci, tak i pro uschování nářadí, zahradní techniky a zahradního nábytku nebo i jako domeček pro děti. Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 je vhodný k uskladnění zahrádkářských, grilovacích, campingových, bazénových, sportovních a motoristických potřeb... 

Dřevěný domek obsahuje přístavek o délce 2,8 m montovatelný zprava nebo zleva.

• Dvoukřídlé dveře na pantech se třemi okny v každém křídle
• Dřevěné profily o tloušťce 19 mm
• Vyrobený v Německu
• Uzamykatelný
• Jednoduchá montáž

Video: Dřevěný domek KARIBU ASKOLA 3,5

Stavba domku:

Dřevěný domek dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. Stěny domku tvoří předpřipravené menší panely, ty pouze sešroubujete k sobě a střechu tvoří celistvá deska. Daný způsob garantuje vysoce jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.

Základy domku:

Základ vytvořte tak, aby horní hrana základu přesahovala přibližně 5 cm okolní terén. Základové trámky musí ležet v rovině, proto základ musí být vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn. Z důvodu aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, umístíte pod nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky. Bitumenové lepenky nejsou součástí dodávky. S kvalitním základem určitě vydrží domek o mnoho let déle.

Schéma: Základy domku

Podlaha:

Podlahu nepotřebujete pokud domek rovnou stavíte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu. I tak podlahu doporučujeme, je to mnohem příjemnější, podlaha vám pomůže vytvořit mnohem útulnější a i čistší vnitřní prostor domku. Originální podlaha se skládá z masivních smrkových profilů s pérem a drážkou. Podkladová konstrukce teda nosný rám je tvořený 60 mm širokými, tlakově impregnovanými podlahovými nosníky a ty jsou již obsaženy v základním balení.

Střecha:

Střecha je vyrobená z dřevotřískových desek. Střešní krytinu je nutné hned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro domky se šikmou střechou je ideální samolepící bitumenová lepenka, na ploché střechy doporučujeme samolepící střešní hliníkovo - bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je doporučujeme bitumenový šindel. Spotřeba samolepící bitumenové krytiny o rozměru 1 x 5 m pro daný model domku jsou 4 role a o rozměru 0,5 x 5 m je 8 rolí.

Povrchová úprava domku:

Zahradní domek je dodáván v provedení přírodní dřevo. Pro konečný nátěr doporučujeme povětrnostně odolnou lazuru, která je voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lak u daného domku nedoporučujeme.  

Rozměry balení:

  • paleta 1 - 240 x 103 x 45 cm
  • paleta 2 - 270 x 100 x 25 cm
  • celková hmotnost 480 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné domky KARIBU ASKOLA 3
Záruka: 2 roky
Zastavěná plocha domku: 11,33 m2
Šířka domku: 4,97 m
Délka domku: 2,17 m
Tloušťka stěny domku: 19 mm
Střecha domku: Pultová
Dveře domku: Dvoukřídlé
Barva domku: Přírodní
Vyrobeno: Německo
Šířka dveří: 1,39 m
Výška dveří: 1,75 m
Výška stěny: 1,95 m
Výška (vnější): 2,11 m
Dveře: dvoukřídlé na pantech
Tloušťka stěny: 19 mm
Síla střechy: 16 mm
Střešní krytina (obsah dodávky): ne
Plocha střechy: 6,1 m2
Sklon střechy: 3o
Podlaha přibalena: ne
Okna (materiál prosklení): plexisklo
Zatížení střechy na sníh : 75 kg/m2
Výrobce: KARIBU HOLZTECHNIK
Hmotnost: 480 kg
Barva: dřevo
Doporučený počet ALU-bitumen rolí na střechu (1x5 m): 4 ks

Video: Dřevěný domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 2,8 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: