Inspekční víko Graf

Kód: 1737-6062
Sleva
Značka: Graf
2 394 Kč –15 %
Inspekční víko Graf www.best4house.cz
2 394 Kč –15 % 2 035 Kč 2 035 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)
Varianta

Inspekční víko Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf, určeno pro možnost revize a proplachování. Napojení je k rozměru DN 200. Rozměr: 300 x 200 x 200 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspekční víko Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf, určeno pro možnost revize a proplachování. Napojení je k rozměru DN 200. Materiál je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí. Inspekční víko napojíte přes horní koncovou desku tunelu. Z tohoto důvodu má koncová deska perforaci, kterou je třeba odříznout. 

  • Příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf
  • Z recyklovaného polypropylenu
  • Napojení k potrubí DN 200

Schéma: Inspekční víko Graf

V aktuálním suchém období se jedná o nejvhodnější řešení pro vsakování a zadržování dešťové vody u rodinných domů. Vsakovací tunel Graf je vyrobený z recyklovaného polypropylénu, který je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí. Speciálně vyvinutý systém je konstruován pro dlouhodobé zatížení cca 3,5 t/mdo malých hloubek pod povrch a to jak pod odstavné, tak parkovací plochy. Vsakovací systém je složen z jednoho nebo více tunelových modulů a dvou koncových desek na řadu. Vysoký vsakovací výkon zabezpečuje trvalé vsakování až ze tří stran. Jeden modul vsakovacího systému nahradí 800 kg štěrku a až 36 m drenážních trubek. Instalace modulů je snadná, rychlá a velice variabilní. Tunel můžete snadno prodlužovat a vytvářet potřebné zadržovací objemy. Krátkodobé zatížení až 10 t/m2 a dlouhodobé až 3,5 t/m2.

Video:  použití vsakovacího tunelu Graf

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací tunely
Záruka: 24 měsíců
Značka: Graf
Vyrobeno: Německo
Materiál: recyklovaný polypropylen
Výška: 300 mm
Šířka: 200 mm
Tloušťka: 200 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: