Koncová deska Graf

Kód: 1736-6061
Sleva
Značka: Graf
632 Kč –15 %
Koncová deska Graf www.best4house.cz 1
632 Kč –15 % 537 Kč 268,50 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Koncová deska Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf a je určená k uzavření vsakovacího tunelu. Koncové desky vsakovací jímky obsahují otvor pro nátok uzpůsobeným pro připojení potrubí. Balení obsahuje 1 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncová deska Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf a je určená k uzavření vsakovacího tunelu. Koncové desky vsakovací jímky obsahují otvor pro nátok uzpůsobeným pro připojení potrubí. Materiál je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí. Potrubí napojíte přes přední koncovou desku. Z tohoto důvodu má koncová deska perforaci, kterou je třeba odříznout. Potrubí je nutní minimálně 200 mm zasunout do těla tunelu. 

  • Příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf
  • Z recyklovaného polypropylenu
  • Napojení k potrubí DN 100 až 300

Schéma: Koncová deska Graf

V aktuálním suchém období se jedná o nejvhodnější řešení pro vsakování a zadržování dešťové vody u rodinných domů. Vsakovací tunel Graf je vyrobený z recyklovaného polypropylénu, který je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí. Speciálně vyvinutý systém je konstruován pro dlouhodobé zatížení cca 3,5 t/mdo malých hloubek pod povrch a to jak pod odstavné, tak parkovací plochy. Vsakovací systém je složen z jednoho nebo více tunelových modulů a dvou koncových desek na řadu. Vysoký vsakovací výkon zabezpečuje trvalé vsakování až ze tří stran. Jeden modul vsakovacího systému nahradí 800 kg štěrku a až 36 m drenážních trubek. Instalace modulů je snadná, rychlá a velice variabilní. Tunel můžete snadno prodlužovat a vytvářet potřebné zadržovací objemy. Krátkodobé zatížení až 10 t/m2 a dlouhodobé až 3,5 t/m2.

Video:  použití vsakovacího tunelu Graf

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací tunely
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Graf
Vyrobeno: Německo
Materiál: recyklovaný polypropylen
Výška: 510 mm
Šířka: 800 mm
Tloušťka: 40 mm
Počet ks v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: