Odvětrávací hlavice Graf

Kód: 1739-6064
Sleva
Značka: Graf
2 115 Kč –15 %
Odvětrávací hlavice Graf www.best4house.cz
2 115 Kč –15 % 1 797 Kč 1 797 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Odvětrávací hlavice Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf k napojení potrubí o rozměru DN 100. Určená pro zajištění systému proti vzniku přetlaku, při nátoku vody a podtlaku při vsakování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odvětrávací hlavice Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf k napojení potrubí o rozměru DN 100. Určená pro zajištění systému proti vzniku přetlaku, při nátoku vody a podtlaku při vsakování. Materiál je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí.

  • Příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf
  • Z recyklovaného polypropylenu
  • Napojení k potrubí DN 100
  • Proti vzniku přetlaku, při nátoku vody a podtlaku při vsakování

Schéma: Odvětrávací hlavice Graf

V aktuálním suchém období se jedná o nejvhodnější řešení pro vsakování a zadržování dešťové vody u rodinných domů. Vsakovací tunel Graf je vyrobený z recyklovaného polypropylénu, který je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí. Speciálně vyvinutý systém je konstruován pro dlouhodobé zatížení cca 3,5 t/mdo malých hloubek pod povrch a to jak pod odstavné, tak parkovací plochy. Vsakovací systém je složen z jednoho nebo více tunelových modulů a dvou koncových desek na řadu. Vysoký vsakovací výkon zabezpečuje trvalé vsakování až ze tří stran. Jeden modul vsakovacího systému nahradí 800 kg štěrku a až 36 m drenážních trubek. Instalace modulů je snadná, rychlá a velice variabilní. Tunel můžete snadno prodlužovat a vytvářet potřebné zadržovací objemy. Krátkodobé zatížení až 10 t/m2 a dlouhodobé až 3,5 t/m2.

Video:  použití vsakovacího tunelu Graf

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací tunely
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Graf
Vyrobeno: Německo
Materiál: recyklovaný polypropylen
Váha: 3 kg / ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: