Spojovací díl Graf

Kód: 1738-6063
Sleva
Značka: Graf
44 Kč –13 %
Spojovací díl Graf www.best4house.cz
44 Kč –13 % 38 Kč 38 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

Spojovací díl Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf 300. Pro kompletní spojení dvou vsakovacích tunelů je nutné zakoupit 6 ks spojek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojovací díl Graf z recyklovaného polypropylenu je originální příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf 300, určený pro spojení dvou vsakovacích tunelů. Pro kompletní spojení dvou vsakovacích tunelů je nutné zakoupit 6 ks spojek. Materiál je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí.

  • Příslušenství ke vsakovacímu tunelu Graf
  • Z recyklovaného polypropylenu
  • Pro spojení dvou vsakovacích tunelů

Schéma: Spojovací díl Graf

V aktuálním suchém období se jedná o nejvhodnější řešení pro vsakování a zadržování dešťové vody u rodinných domů. Vsakovací tunel Graf je vyrobený z recyklovaného polypropylénu, který je neškodný spodní vodě a šetrný k životnímu prostředí. Speciálně vyvinutý systém je konstruován pro dlouhodobé zatížení cca 3,5 t/mdo malých hloubek pod povrch a to jak pod odstavné, tak parkovací plochy. Vsakovací systém je složen z jednoho nebo více tunelových modulů a dvou koncových desek na řadu. Vysoký vsakovací výkon zabezpečuje trvalé vsakování až ze tří stran. Jeden modul vsakovacího systému nahradí 800 kg štěrku a až 36 m drenážních trubek. Instalace modulů je snadná, rychlá a velice variabilní. Tunel můžete snadno prodlužovat a vytvářet potřebné zadržovací objemy. Krátkodobé zatížení až 10 t/m2 a dlouhodobé až 3,5 t/m2.

Video:  použití vsakovacího tunelu Graf

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací tunely
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Graf
Vyrobeno: Německo
Matriál: recyklovaný polypropylen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: